1. Nanolash odżywka do rzęs

Odżywka do rzęs Nanolash króluje wśród innych stale i niezmiennie. Jest najwyżej oceniana przez użytkowniczki, kosmetyczki oraz wizażystów. To najczęściej i najchętniej stosowana przez kobiety odżywka do rzęs. Podbiła ich serca dobrze skomponowanym składem produktu, eleganckim, ekskluzywnym designem i skutecznością. Na efekty nie trzeba długo czekać. Rzęsy są zjawiskowo długie, mocne i grube. Wyglądają tak świetnie, że nie ma potrzeby malowania ich tuszem.

Odżywka do rzęs Nanolash zaskarbiła sobie nasze uznanie nie tylko rewelacyjnym, bezpiecznym składem, ale również precyzją wykonania. Ergonomiczny pędzelek w formie eye-linera jest perfekcyjny, nie zgubi nawet jednego włoska, a konsystencję odżywki dopracowano tak, aby nie ściekała z linii rzęs i szybko wchłaniała się przez skórę do cebulek włosowych. Nie powoduje uczuleń, a ponadto może być stosowana do odżywienia i regeneracji brwi.

Odżywka do rzęs Nanolash nieraz ratowała kobiety po nieudanej depilacji brwi.

Podoba nam się to, że nie trzeba długo czekać na „magię”: już po dwóch tygodniach widać, że rzęsy ciemnieją i się wydłużają, a po 4 tygodniach ta miła zmiana jest jeszcze bardziej zauważalna. Do tego dochodzi jeszcze zwiększenie grubości każdej z rzęs. Kolejna zaleta? Rzęsy rosną równo i symetrycznie, wywijając się do góry i zdobią oko pięknym, ciemnym wachlarzem. Wyraźnie widać, jakie są zdrowe: zyskują nawilżenie, nie wypadają, nie uszkadzają się podczas demakijażu. Po 2-3 miesiącach nawet najcieńsze i najbardziej zniszczone rzęsy odzyskują piękny wygląd i zdrowie. Odżywka do rzęs Nanolash szybko wchłania się w skórę na powiece – nie trwa to długo i już po chwili można robić codzienny makijaż oka.

Odżywka do rzęs Nanolash to kompleksowa pielęgnacja brwi i rzęs. Pozostawia piękne, gęste rzęsy, które są grube, zdrowe i mocne, a ich kolor ciemny i głęboki. Brawo Nanolash! Rewelacja!

Strona internetowa: www.nanolash.pl