11. Joanna Multilashes odżywka do rzęs

Odżywka do rzęs Joanna Multilashes do złudzenia przypomina Biotebal – nie tylko ze względu na opakowanie w kształcie stożka, które ma podobny, silikonowy pędzelek, ale również dlatego, że zawiera podobne składniki odpowiedzialne za wzrost oraz pielęgnację rzęs.

W składzie odnajdziemy zatem znany medycynie i okulistom bimatoprost oraz panthenol, który pielęgnuje skórę powiek i poprawiają kondycję rzęs. Joanna Multilashes zawiera dodatkowo kwas hialuronowy, który regeneruje skórę tuż za linią rzęs i wpływa korzystnie na cebulki. Proteiny jedwabiu zawarte w produkcie przyczyniają się do poprawy elastyczności rzęs. Serum Joanna Multilashes jest również w stanie poprawić kondycje brwi, – widać to najlepiej po kilku tygodniach, kiedy to włoski zyskują ciemniejszy kolor.

Odżywka ma bardzo giętki pędzelek z wyjątkowo długiego włosia.

Dobrze się aplikuje, ale nieco wolniej wchłania, dlatego po aplikacji warto odczekać kilka minut, zanim wykona się makijaż. Najlepiej stosować serum Multilashes wieczorem, na odtłuszczona skórę powiek – dzięki temu odżywka Joanna będzie miała odpowiednią ilość czasu, aby się wchłonąć. Efekty odżywionych rzęs, które mają lepszy wygląd i kondycję, widoczne są po 12-14 tygodniach. Najlepiej zaopatrzyć się w 2-3 buteleczki odżywki.