Nowy podkład Armaniego: Power Fabric.

Można powiedzieć, że Power Fabric to podkład szyty na miarę. W końcu stworzyli go eksperci z domu mody Giorgio Armani. Fluid dołączył do grona takich produktów jak Maestro Glow, Luminous Silk i Designer Lift. Sprawdź, czy zasłużył na miano kosmetyku kultowego.

Podkład Power Fabric od Giorgio Armaniego ma półpłynną konsystencję. Dzięki temu kosmetyk z łatwością rozprowadzisz na skórze, uzyskując bardzo dobre krycie, matowe wykończenie oraz niesamowitą gładkość. To właśnie dlatego produkt poleca się osobom z przebarwieniami, bliznami, trądzikiem oraz tłustą i mieszaną skórą. Podkład nie zawiera żadnych sztucznych substancji, które mogłyby wywołać podrażnienia.

Nowy fluid Armaniego długo utrzymuje się na skórze (nawet do 16 godzin).

Nie ściera się, nie zbryla przy skrzydełkach nosa i pomiędzy zmarszczkami, a do tego doskonale stapia się z kolorytem cery. Jest dobrze napigmentowany, dzięki czemu każda z nas uzyska idealny efekt makijażu. Power Fabric dostępny jest aż w 20 odcieniach brązu, beżu i karmelu. Zawiera filtr SPF 25, który chroni przed promieniami słońca i zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry.

Jak aplikować Power Fabric marki Giorgio Armani? Użyj do tego małego pędzelka, który spotęguje krycie i pomoże ci ujednolicić koloryt skóry. Niewielką ilość produktu nałóż na środek twarzy, a potem rozetrzyj na policzki, skronie i żuchwę. Nie zapomnij zaaplikować fluidu na płatki uszu, szyję i wzdłuż linii włosów. Jeżeli chcesz uzyskać jeszcze lepsze krycie, Power Fabric wklep opuszkami palców. Na koniec całość utrwal sypkim pudrem matującym.

Podkład Power Fabric od Giorgio Armaniego zamknięty jest w szklanym słoiczku. Do aplikacji służy wygodna i prosta w użyciu pompka. Aby wykonać idealny makijaż i uzyskać pełne krycie, wystarczy, że jeden raz naciśniesz na dozownik. Otrzymasz taką ilość kosmetyku, dzięki której przykryjesz wszystkie niedoskonałości i ujednolicisz koloryt skóry.