7. Grandelash odżywka do rzęs

Odżywka do rzęs Grandelash to złote opakowanie, wykonane z cienkiego metalu. Srebrny pasek oddziela aplikator od buteleczki, opatrzonej czerwonymi, prostymi literami.

Odżywka do rzęs Grandelash występuje w dwóch pojemnościach: 2 ml i 4 ml. Osoby, które chcą wypróbować działanie odżywki i sprawdzić, czy nie będzie uczulała lub podrażniała oka, mogą zakupić mniejszą wersję, a następnie – w celu ukończenia kuracji – zdecydować się na produkt o większej pojemności.

Odżywka do rzęs Grandelash ma bardzo cieniutki pędzelek, z niewielką ilością giętkich i bardzo elastycznych włosków.

Dobrą stroną aplikatora jest to, że nakłada się nią na linii rzęs (aplikacja w formie eye-linera to najskuteczniejsza metoda odżywiania cebulek rzęs). Odżywka do rzęs Grandelash potrzebuje około 5 minut, aby całkiem wsiąkła w skórę powiek.

Na rezultat końcowy należy poczekać około 5 tygodni, a do pełnego ukończenia kuracji – około 9. Należy pamiętać o systematycznej aplikacji produktu (najlepiej robić to codziennie wieczorem, po dokładnym demakijażu twarzy). Odżywka do rzęs Grandelash przyciemnia je i przyczynia się do ich wzrostu. Formuła odżywki jest opracowana w taki sposób, aby pielęgnować brwi i uchronić je przed przesuszeniem. Po kilku miesiącach widać, że rzęsy są odżywione i nawilżone.