Cienie do powiek YSL: Couture Palette.

Znany projektant mody, Yves Saint Laurent, znów stworzył kosmetyki do makijażu oczu. Tym razem są to cienie do powiek Couture Palette. Mają ciekawe kolory, zapewniają różne wykończenia i świetnie uzupełniają cały makijaż. Zobacz, co jeszcze oryginalnego jest w nowym produkcie YSL.

Cienie do powiek Yves Saint Laurent Couture Palette zamknięte są w kolorowej kasetce z napisem KEEP AN EYE ON ME. W środku znajdują się dwa aplikatory i niewielkie lusterko. Do wyboru mamy aż 12 różnokolorowych palet. W każdej z nich znajduje się pięć cieni, dzięki którym zrobisz modny i oryginalny makijaż.

Mamy zatem produkty w szarych, czerwonych, fioletowych, niebieskich, brązowych i zielonych odcieniach.

Jak aplikować cienie do powiek Yves Saint Laurent Couture Palette? Aby uzyskać zaskakujący efekt makijażu, kosmetyk możesz nałożyć na sucho lub na mokro. Aplikując produkt na sucho, uzyskasz naturalny i delikatny rezultat. Intensywny kolor cieni do powiek wydobędziesz za pomocą mokrego pędzelka. Kosmetyki od Yves Saint Laurent na powiekach utrzymują się do 12 godzin, nie osypują się, nie zbierają w załamaniach powiek i nie ścierają się. Dają perłowe lub matowe wykończenie.

Dzięki Couture Palette zrobisz makijaż w stylu smoky eyes. Jak to zrobić? Najjaśniejszym kolorem z paletki YSL pomaluj wewnętrzne kąciki oczu, najciemniejszym zaś – zewnętrzne i dolną powiekę. Pozostałe odcienie zaaplikuj na środkowej części ruchomej powieki. Pamiętaj, aby wszystkie dokładnie zblendować – granice pomiędzy nimi nie mogą być widoczne. Na koniec dorysuj kreskę wzdłuż krawędzi powieki i wytuszuj rzęsy. Twój makijaż oczu z cieniami Yves Saint Laurent Couture Palette jest już gotowy.