Christian Louboutin świątecznie: błyszczyki Festive Loubilaque.

Christian Louboutin to światowej sławy projektant. Każda dziewczyna zna jego szpilki z czerwoną podeszwą oraz inspirowane tym obuwiem kosmetyki. Jakby tego było mało, na święta w drogeriach znajdziemy nową kolekcję produktów sygnowanych nazwiskiem artysty. Są to błyszczyki Festive Loubilaque.

W najnowszej kolekcji Christiana Louboutina znajduje się po osiem odcieni błyszczyków rozdzielonych na dwie grupy: ze złotą i srebrną zakrętką zamykającą buteleczkę (ta z kolei przypomina koronę). Kosmetyki z serii Festive Loubilaque zostały stworzone specjalnie na święta. Wyglądem przypominają choinkowe ozdoby. Jednak kobiety, które używały innych produktów tego projektanta, wiedzą, że można nosić je jako naszyjniki. Błyszczki dostępne są w największych drogeriach. Zapakowano je w ekskluzywne czarne etui, w którym znajduje się wstążka.

Festive Loubilaque kupimy w ośmiu odcieniach beżu, brązu, czerwieni i różu.

Błyszczyki Christiana Louboutina z kolekcji Festive Loubilaque zapewniają dokładne krycie, błysk i niesamowity efekt końcowy makijażu ust. Są wysoko napigmentowane, z łatwością się aplikują i są bardzo trwałe. Dzięki nim stworzysz look dopasowany na każdą okazję. Formuła kosmetyku nie skleja warg i nie wysusza skóry ust. Specjalne składniki zawarte w produktach Christiana Louboutina dbają o prawidłowe nawilżenie i odżywienie. Aplikator został tak skonstruowany, a by za jednym pociągnięciem pokrywał kolorem jedną z warg. Co więcej, wykonano go z tworzywa, które nie podrażnia skóry ust.

Czy wiesz, że w kolekcji kosmetyków Christiana Louboutina znajdziesz również szminki i konturówkę, która zamiast klasycznej zakrętki ma koronę? Są to Silky Satin, Velvet Matte, Shher Voile oraz Lip Definer. Produkty kupisz w odcieniach różu, czerwieni, fioletu, beżu i brązów. Usta obrysowane konturówką wydadzą się większe, a pomalowane szminką lub błyszczykiem – piękniejsze i bardziej atrakcyjne.