2. Lashcode odżywka do rzęs

Odżywka do rzęs Lashcode to kolejna z „rodziny królewskiej” odżywka do rzęs, która zebrała dotąd miliony pozytywnych opinii. Uwielbiana na każdej długości i szerokości geograficznej, ceniona w salonach kosmetycznych, często polecana przez ekspertów od makijażu i pielęgnacji. Lashcode Eyelash Serum ujmuje estetyką, dużą pojemnością, wydajnością oraz oczywiście niezwykłą skutecznością w działaniu. Uratowała już miliony rzęs!
Lashcode może się pochwalić doskonałym składem – dobrze skomponowanym i przemyślanym. To dzięki niemu nie trzeba długo czekać na efekty i już po dwóch tygodniach widać, jak spojrzenie nabiera wyrazu a włoski zdrowia, elastyczności i ładnego koloru. Każdy następny tydzień to kamień milowy w wyglądzie i długości rzęs. W końcu po około 4 tygodniach można ujrzeć gołym okiem, jak długie urosły rzęsy i jak pięknie się prezentują. Lashcode Eyelash Serum jest wydajna, wiec pozwala przez długie miesiące cieszyć się efektem rzęs jak z żurnala. Wyglądają tak pięknie, że nie ma potrzeby malować ich tuszem… chyba że zapragniesz jeszcze bardziej piorunującego efektu!
Dobrze mieć wtedy pod ręką maskarę z serii Lashcode – która też ma silnie odżywcze działanie i wspiera rzęsy, które ” wyhodowałaś”.
Lashcode Eyelash Serum dopracowano tak, aby nie ściekała z powieki i szybko docierała do cebulek włosowych. Nie uczula, nie powoduje dyskomfortu. To odżywka, która uratowała już wiele rzęs np. zniszczonych przedłużaniem lub po nieudanych zabiegach typu lokówka do brwi.
Na działanie i widoczne efekty nie trzeba długo czekać, gdyż po dwóch tygodniach widać, że rzęsy ciemnieją i się wydłużają.
Długie rzęsy, które rosną gęste, symetryczne i równe, pięknie wywinięte zdobią oko romantycznym wachlarzem. Wyraźnie widać, że są zdrowe i nawilżone.
Nawet najcieńsze i najbardziej zniszczone odzyskują piękny wygląd i zdrowie.

Strona internetowa: www.lashcode.pl