8. Biotebal odżywka do rzęs

Odżywka do rzęs Biotebal zamknięta jest w plastikowej, białej buteleczce, zwężającej się ku górze. Cała buteleczka ma zatem kształt stożka. Serum ma fioletowe akcenty i takież same napisy – ogólnie wygląda bardzo schludnie i estetycznie. Odżywka do rzęs jest zamknięta w dosyć dużym pudełku, na którym umieszczono głównie hasła marketingowe, obiecujące zwiększony wzrost rzęs.

Biotebal serum do rzęs to produkt, który zawiera szereg składników pielęgnacyjnych, które pielęgnują skórę powiek.

Do najważniejszych należą: biotyna, pantenol, polisacharydy (substancje nawilżające rzęsy), kojący wyciąg ze świetlika. Za wzrost rzęs odpowiada jeden składnik (bimatoprost), który jest syntetycznym farmaceutykiem stosowanym powszechnie w okulistyce. Wygląd włosków wokół oka ma również polepszać ekstrakt z pestek dyni. Odżywka do rzęs Biotebal ma pojemność 3 ml i aby doczekać się wzmocnienia rzęs, należy zużyć równowartość dwóch opakowań. Ostateczne rezultaty uzyskuje się mniej więcej w przeciągu 9-10 tygodni, kiedy to powinno nastąpić zakończenie kuracji odżywką Biotebal.

Pędzelek dołączony do serum jest biały, o dosyć sztywnym, syntetycznym włosiu. Włoski w aplikatorze są wyjątkowo długie, a aplikacja wymaga niewielkiej wprawy, by serum nie ściekało ze skóry. Odżywkę najlepiej nakładać wieczorem po demakijażu twarzy i powiek, na suchą i odtłuszczoną skórę.